یو پی اس zlpower

یو پی اس zlpower : شرکت یو پی اس zlpower یک شرکت با مسئولیت محدود است که تولید کننده و صادرکننده حرفه ای و زمینه مناببع تغذیه بدون وقفه یو پی اس و سیستم های انرژی خورشیدی است که از سال تاسیس آن 11 سال می گذرد.

این مجموعه تولید کننده سیستم های یو پی اس ، اینورتر ، پنلهای خورشیدی ، avr و مرکز توسعه و تحقیق نگهداری از باتری سیلداسید را دارا می باشد.

مجموعه zlpower دارای 8 خط تولید است که بیش از 300 کارمند با تجربه و بیش از 50 نفر متخصص در این مجموعه فعالیت می کند. این شرکت توانسته استانداردهای جهانی iso  و ceرا کسب کند و دارای 68 نمایندگی فعال فروش و خدمات پس از فروش در کشورهای مختلف جهان است.

این مجموعه به دنبال نمایندگی هایی فعال در سراسر جهان است تا عرضه سیستم های یو پی اس و محصولات خود را در بازارهای جهانی و محلی گسترش دهد.

Zlpower معتقد است باید یو پی اسی را تولید کند که برابر با استاندارهای جهانی و نیازهای کابران باشد و از برق شما در زمان واقعی محافظت کند.

Zlpower قادر است یو پی اس های تکفاز در توان های پائین تر و یو پی اس های بزرگ 3 فاز را تا ظرفیت 600  کاوا را تلید و بازارهای جهانی عرضه کند.