فروش باتری های یو پی اس

فروش باتری های یو پی اس در تبریز تحت شرایطی فوق العاده توسط مجموعه تایماز یو پی اس در حال تحقق می باشد که شما عزیزان نیز می توانید از این شرایط بهرمند شوید. در خصوص باتری های یو پی اس می توان اعلان داشت که از نوع سیلد اسید یا همان سرب اسیدی می باشند و این نوع از باتری ها در دسته بندی بهترین نوع باتری ها محسوب می شوند.

گروه صنعتی بازرگانی تایماز واردکننده محصولات معتبر و مجهز به مرکز تعمیرات یو پی اس، باتری، استابلایزر، شارژر و ارائه کننده خدمات پس از فروش می باشد. با استفاده از خدمات جانبی این مرکز می توانید بدون دردسر و کمترین هزینه انواع یو پی اس صنعتی ، یو پی اس اداری و خانگی را تعمیر، خریداری، تعویض و نصب و راه اندازی نمائید.

مراکز آنلاین فروش باتری های یو پی اس

مراکز فعال آنلاین گوناگونی در این حوزه وجود دارد که تایماز یو پی اس هم یکی از این فعالان می باشد. در زمان خرید و فروش باتری ups در تبریز توجه بیشتر در بخش طول عمر مفید باتری یو پی اس می باشد سازندگان باتری تصریح می کنند که در موقعیت مناسب شارژ باتری و در دمای مشخص و با توجه به دفعات مشخص دوره شارژ و دشارژ، باتری آن ها معمولا برای چندین سال کار خواهد کرد. پس توجه نمایید که در زمان خرید از مراکز آنلاین و حقیقی فروش باتری یو پی اس اطلاعات لازم را جویا شوید.

موارد استفاده از دستگاه یو پی اس

اگر بخواهیم در خصوص کاربرد ها و یا موارد مصرفی دستگاه های یو پی اس سخن بگوییم، مبحث بسیار وسیعی را در پیش رو خواهیم گرفت ولی حال به چند مورد اصلی و مهم اشاره خواهیم داشت که به شرح زیر است:

دستگاه یو پی اس

 • حفاظت از تجهیزات در برابر افزایش یا کاهش های ناگهانی ولتاژ
 • محافظت در برابر بی ثباتی در فرکانس برق شهر
 • تغذیه تجهیزات الکترونیکی در صورت قطع برق
 • محافظت در مقابل نویز

این قبیل مسائل مد نظر، سبب شده تا بسیار از افراد اقدام به تهیه این محصول از نمایندگی های فروش یو پی اس و یا به صورت آنلاین نمایند. وجود یک باتری یو پی اس، در سیستم یو پی اس این اطمینان خاطر را برای افراد ایجاد می کند که چنانچه تداخلی در جریان برق قطع به وجود آید، این محصول به عنوان یک پشتیبان عمل خواهد کرد. به همین خاطر خرید یک محصول مناسب از مراکز فروش باتری های یو پی اس در تبریز یکی از موارد مهم برای تمامی خریداران به شمار می رود.

نقش باتری یو پی اس

UPS به طور معمول به منظور حافظت از تجهیزات مخابراتی، رایانه ها، مراکز داده و دیگر تجهیزات الکتریکی ضروری مورد استفاده قرار می گیرد. در هنگام قطع ناگهانی جریان برق بسیاری از شرکت ها، ادره ها، سازمان ها و به طور کلی تمامی موسساتی که از تجهیزات الکترونیکی استفاده می کنند با خسارت های جبران ناپذیری مواجه شوند که بسیار قابل توجه است، در این وضعیت به نقش اساسی انواع دستگاه های یو پی اس پی می بریم. وابسته به نوع باتری یو پی اس پس از قطع جریان برق حدود 5 تا 15 دقیقه به شما فرصت داده می شود تا داده های مورد نظر خود را ذخیره نمایید و سپس با خیال راحت از برنامه مذکور خارج شوید.

نقش باتری یو پی اس

فروش بهترین مارک یو پی اس

کیفیت تجهیزات یو پی اس به ویژه باتری در انواع اروپایی و برخی انواع چینی بسیار رضایت بخش می باشد. باتری ها که به عنوان قلب یو پی اس به حساب می آیند وابسته به ضخامت باتری در سه کلاس قرار می گیرند که ضخیم ترین نوع باتری ها به کلاس L مربوط می شوند. اغلب باتری ها از نوع تک سلولی به چشم می خورند ولی شما می توانید نوع دو سلولی هم تهیه کنید. قیمت فروش یو پی اس معمول با توجه به مدت زمان ذخیره انرژی و مقیاس آمپر توان آن، قیمت های فروش متنوعی را در پی دارند. به منظور کسب اطلاعات لازم در زمینه قیمت روز فروش باتری های یو پی اس و دستگاه ها می توانید با همکاران ما در تماس باشید.

انواع ups

فروش باتری های یو پی اس 12 ولت 12 آمپر

باتری های سیلد اسید در راستای تامین و ذخیره سازی انرژی الکتریکی در دستگاه هایی چون یو پی اس و منابع برق اضطراری و سایر یاد می شوند. این نوع از باتری ها به علت استفاده از سرب و اسید قاعدتا علاوه برظرفیت متناسب نسبت به وزن و حجم خود، قابلیت جریان دهی بالایی را در یک برحه از زمان را دارند. مدل دیگری از باتری های سیلد اسید 12 ولت 12 آمپر می باشند که در دستگاه هایی از قبیل یو پی اس، ماشین شارژی و دیگر محصولات به کار گرفته می شوند.

موارد مصرف باتری یو پی اس 12 ولت 12 آمپر 

 • باتری سانترال
 • باتری یو پی اس
 • باتری ماشین شارژی
 • باتری تجهیزات پزشکی
 • باتری موتور شارژی کودکان
 • باتری سیستم اعلام حریق
 • باتری سیستم های کنترلی
 • باتری سیستم های خورشیدی

شارژ باتری یو پی اس

دستگاه های مختلفی شارژ می شوند تا انرژی مورد نیازمان را در آن ها ذخیره شود. از آنجایی که منبع ذخیره انرژی دستگاه یو پی اس مربوط به باتری آن می باشد، پس در اصل شارژ دستگاه یو پی اس همان شارژ باتری یو پی اس می باشد. انواع گوناگونی از باتری های یو پی اس برای دستگاه یو پی اس طراحی و تولید شده که قابل درک است که نحوه شارژ آن ها هم با یکدیگر متفاوت می باشد. ولی در نظر داشته باشید که فرآیند اساسی شارژ کردن همه انواع باتری یو پی اس، به یک نحوه صورت می گیرد. به منظور شارژ باتری یو پی اس باید قبل از هر موضوعی، عوامل پیش از شارژ را بررسی کرد تا مطمئن شود که امنیت به نحوه کاملی برقرار است. سپس قطب های مثبت و منفی باتری را شناسایی نموده و آن ها را علامت گذاری نمایید.

شارژ باتری یو پی اس

اینک نوبت به اتصال کابل ها می رسد.
کابل منفی را به قطب منفی باتری و کابل مثبت را به قطب مثبت باتری متصل کنید
تا در نهایت با اتصال به برق، جریان برق به درستی در باتری هدایت شود
اینک باتری دستگاه یو پی اس شما شارژ می شود.

در نظر داشته باشید که انجام این فرایند لازمه درک و احتیاط کامل می باشد.
چنانچه اطلاعات کافی ندارید حتما با نمایندگی های این محصول در ارتباط باشید.

شرایط فروش باتری های یو پی اس در تبریز

مجموعه تایماز یو پی اس در صدد آن است تا فرایند های خرید و فروش انواع یو پی اس را به راحت ترین شکل ممکن مبدل سازد و تا حد زیادی هم در این حوزه موفق بوده. اینک نوبت شماست تا با اطمینان خود ما را در مسیر موفقیت و خدمت رسانی بیش از پیش یاری نمایید.

ups

نصب و راه اندازی یو پی اس در تبریز

خدمات این مجموعه فقط به فروش باتری یو پی اس ختم نمی شود چرا که این حیطه لازمه توجهات بیشتری است. نصب و راه انداری انواع باتری های یو پی اس دارای فوت و فن هایی است که باید به آنان توجه شود. نصب هر گونه تجهیزات الکترونیکی مرتبط از جمله یو پی اس بایستی تحت اصول  ایمنی و استاندارهای بین المللی صورت گیرد. در این راستا پرسنل بخش خدمات پس از فروش مجموعه تایماز یو پی اس، بهترین فرایندها را برای شما عزیزان در نظر گرفته است.

ضرورت استفاده از کابینت باتری یو پی اس

یکی از روش‌های افزایش مدت زمان برق دهی در صورت قطعی برق، استفاده از یو پی اس های‌ با باتری خارجی می‌باشد. اما مشکل و چالشی که در این روش وجود دارد، نبود فضای مناسب برای قرار دادن باتری‌ها است. راهکار موجود برای این چالش کابینت باتری یو پی اس است.

شرایط محیطی شامل گرد و غبار‌، دما‌، تابش مستقیم نور خورشید و‌… تاثیر زیادی در عمر مفید باتری‌ها و نحوه عملکرد آنها دارد. به همین خاطر استفاده از یک محفظه مناسب برای قرار دادن باتری‌ها علاوه بر تاثیر بسزایی که در عمر باتری‌ها دارد، باعث ایمنی آنها در مقابل اجسام خارجی و جلوگیری از برق گرفتگی و بروز حادثه می‌شود

کابینت باتری فاراتل

کابینت باتری‌ فاراتل جهت پشتیبانی تجهیزات متصل به یوپی‌اس حین قطعی برق طراحی و تولید شده‌ است. این کابینت باتری‌ها را می‌توان به همراه  یوپی‌اس‌های سری SDC، DSS، SSP و SFR برند فاراتل استفاده کرد. نوع کابینت باتری مناسب و مورد نیاز با توجه به تعداد، ابعاد و نیز آمپراژ باتری‌ها تعیین می شود.

از ویژگی‌های کابینت‌ باتری شرکت تایماز می‌توان موارد زیر را نام برد:

 • استحکام قابل ملاحظه به لحاظ جنس فلز به کار رفته
 • رنگ پودری الکترواستاتیک
 • قابلیت قرار دادن فن برای تهویه داخل محفظه
 • دسترسی آسان به باتری از دو طرف
 • قابلیت حمل آسان در صورت جابجایی باتری
 • کاهش میزان فضای اشغال شده توسط باتری

جهت دریافت لیست قیمت فروش باتری یو پی اس در تبریز و سایر محصولات مرکز کلیک کنید.

0/5 (0 Reviews)