فروش یو پی اس در سنندج

فروش یو پی اس در سنندج یکی از دغدغه های تمام صاحبان صنایع و اتوماسیون صنعت برق انتخاب و خرید ups می باشد. از این رو گروه صنعتی بازرگانی تایماز واقع در شهر تبریز اقدام به تهیه مقالات آموزنده در خصوص راهنمای خرید و گزینش محصولات مرتبط با این صنعت نموده است. در ادامه به نکات مهمی اشاره خواهد شد. اگر در خصوص انتخاب مرکز فروش یو پی اس در تبریز به راهنمایی نیاز داشتید می توانید هم اکنون به مقاله مربوطه مراجعه کنید.

۶ نکته مهم در فروش یو پی اس در سنندج

دارای کنترلر میکروپروسسوری هوشمند
استفاده از یک پردازنده خوب در یو پی اس، باعث مدیریت عالی در کیفیت برق خروجی و افزایش طول عمر باتری می شود.

امکان تعمیر و سرویس آسان
خدمات پس از فروش، سهولت تامین قطعات یدکی و مناسب بودن هزینه خرید آنها یکی از شرایط خرید یو پی اس خوب میباشد.

استفاده از تکنولوژی ترانس بیس
یو پی اس ترانس بیس بخاطر استفاده از قطعات صنعتی (IGBT) دارای توانایی تحمل بار بیشتری هستند.

شارژر هوشمند و قوی داشته باشد
شارژر یو پی اس باید توانایی شارژ باتری با ظرفیت های مختلف را داشته باشد و نیز بصورت هوشمند بتواند باعث افزایش عمر باتری شود.

امکان مانیتورینگ در شبکه
بااین امکانات می توان از هر نقطه ای که به شبکه خود دسترسی داشته باشید، المان های ورودی و خروجی دستگاه را رصد کنید.

گارانتی و خدمات پس از فروش یو پی اس در سنندج
با خرید یو پی اس در اراک از خدمات یکسال گارانتی دستگاه و باتری، تعمیرات و خدمات پس از فروش به موقع بهره مند خواهید شد.

فروش یو پی اس در سنندج

فروش یو پی اس در سنندج

نوع و کیفیت باتری UPS استفاده شده در یو پی اس بر هزینه و کیفیت کار دستگاه به طور مستقیم تاثیر می گذارد. یک باتری خوب حداقل سه تا پنج سال در شرایط عادی عمر می کند.
اگر دمای محیط بیشتر از 25 درجه باشد، عمر باتری کمتر می شود.
نوع تکنولوژی ، جنس سرب صفحات، روش های نگهدای و نیز کیفیت شارژر یو پی اس همه عواملی هستند که مستقیما بر عمر مفید باطری یو پی اس تاثیر می گذارند.

راهنمای خرید باتری یو پی اس در سنندج

باتری های سیلد اسید :
ساخت و ساز این باتری ها برای محافظت از ریزش الکترولیت از طریق تبخیر، نشت و انتشار گاز طراحی شده است و این امر باعث طول عمر بیشتر و سهولت در تعمیر و نگهداری آنها می شود.
به جای درپوش های تهویه ساده که به گازها اجازه انتشار می دهند، باتری های سیلد اسید دارای درپوش های مهر و موم شده ای است که در شرایط بسیار خاص باز می شوند.

باتری های مهر و موم شده و دارای سوپاپ تنظیم همچنین به یک طراحی الکترولیتی که باعث کاهش انتشار گازها به اتمسفر بوسیله آبکاری کردن باتری در طول شارژ می شود، مجهز هستند.
این امر معمولا شامل یک کاتالیزور است که باعث می شود هیدروژن و اکسیژن واکنش داده و به آب تبدیل شوند. از انجا که انتشار اسید الکترولیت در این باتری ها حذف شده است باتری ایمن تر شده است.

مزایای باتری های اسید سرب

• قیمت پایین
• قابلیت تحمل شارژ بیش از حد
• امپدانس داخلی پایین
• عمر مفید طولانی به شرط ذخیره بدون الکترولیت
• قابلیت ماندن در شارژ شناور برای مدت طولانی
• موجود در طیف وسیع سایز و ظرفیت
• قابل اطمینان (بیش از 140 سال سابقه)
معایب باتری های اسید سرب
• بسیار سنگین و بزرگ
• راندمان شارژ کولمبیک تا 70% (در طراحی های خاص تا 85 و 90 درصد بالا می رود)
• خطر گرمای بیش از حد در طول شارژ
• برای شارژ سریع مناسب نیست
• طول عمر مفید 300 تا 500 چرخه

معایب باتری های اسید سرب

پدیده انتشار گاز

پدیده انتشار گاز پدیده ای است که باعث انتشار حباب های هیدروژن و اکسیژن برای شکست آب در الکترولیت در زمان شارژ باتری، به خصوص در زمان شارژ بیش از حد، و از دست رفتن الکترولیت می شود. در نصب باتری های بزرگ این پدیده می تواند باعث انفجار در اتاقک باتری شود.

سولفاته شدن

سولفاته شدن ممکن است براثر ماندن باتری برای مدت طولانی در حالت تخلیه یا حالت شارژ بسیار کم یا زمانیکه بطور کامل شارژ نشود یا الترولیت بطور غیرطبیعی به علت از دست دادن بیش از حد آب در حالت شارژ بیش از حد یا تبخیر کم شوداتفاق بیفتد.
در واقع سولفاته شدن به معنی افزایش مقاومت داخلی باتری به علت تشکیل بلورهای سولفات سرب بزرگ که به آسانی به سرب برنمی کردند، دی اکسید سرب و اسید سولفیک در حین تخلیه است.
در موارد خاص این کریستال های بزرگ ممکن است باعث اعوجاج و اتصال کوتاه صفحات شود. برخی اوقات سولفاته شدن می تواند بر اثر شارژ بسیار آهسته (در جریان پایین) در بالاتر از ولتاژ عادی رخ دهد.تخلیه کامل باتری ممکن است باعث آسیب های جبران ناپذیر شود.

پدیده shedding

ریختن یا از دست رفتن صفحات ممکن است در اثر شارژ بیش از حد یا وجود چرخه های بیش از حد ایجاد شود و تیجه آن ریختن تکه های سرب در زیر سلول و ایجاد سوراخ روی صفحات است که هیچ چاره ای ندارد. این پدیده بیشتر در باتری های SLI که از صفحات اسفنجی سرب، که در ظاهر شبیه به یک اسفنج فوم بسیار نرم است تشکیل شده اند، رخ می دهد.
این سطح بسیار بزرگ دسترسی به توان بالا را در اختیار قرار می دهد اما در چرخه های عمیق این اسفنج به سرعت مصرف می شود و به پایین سلول سقوط می کند.

تجزیه الکترولیت

تجزیه الکترولیت با الکترولیت ژل، الکترولیت را مستعد زوال و شکست غیرمتقربه قرار می دهد. این سلول ها معمولا برای تجهیزات اضطراری مانند پشتیبانی UPS در مواقع نبود برق استفاده می شوند. برای جلوگیری از گرفتار شدن در شرایط اضطراری با یک باتری غیرقابل اطمینان بهتر است چند تست منظم از باتری باهم انجام شود.

فروش باتری یو پی اس در سنندج

فروش یو پی اس در سنندج

یو پی اس سری NS- HI TECH ( آنلاین)

به دلیل تکنولوژی True Double-conversion، این سری یو پی اس های یک خروجی با کیفیت، در سطحی بالا و عاری از هرگونه مشکلات برق شهری فراهم می کنند. این مدل از یوپی اس ها دارای محدوده وسیعی ولتاژ ورودی می باشند. در ورودی این یوپی اس ها ساختمان OVCD وجود دارد، باعث حفاطت تجهیزات داخلی خود UPS در برابر نواسانات برق شهر می شود، و از دستگاه های حساسی از قبیل (تجهیزات شبکه ، مراکز کامپیوتری ، سرورها، سیستم های کاربردی بانک ها و دستگاه هایATM،¬تجهیزات پزشکی، سیستم های امنیتی، سیستم های کاربردی صنعتی) حفاظت می کنند.

یو پی اس سری ISO TECH ( آنلاین)

یو پی اس های سری NS-ISO TECH دارای محدوده وسیع ولتاژ وردی می باشند که این ویژگی باعث می شود این یو پی اس ها محافظ خوبی در شرایط های نامناسب برقی باشند. این سری از یوپی اس ها مجهز به ترانسفورماتور ایزوله برای ایزولاسیون کامل و جامع از اختلالات برقی می باشند، که برای تجهیزات حساس و دقیق متصل شده به این یوپی اس ها طراحی شده اند و نیازی به فضای اضافی برای ترانسفورماتور اضافه شده نمی باشد. همچنین قابلیت تحمل اضافه بار را نیز دارند. از طرفی دیگر در ورودی این یو پی اس ها ساختمان OVCD وجود دارد، باعث حفاطت تجهیزات داخلی خود UPS در برابر نواسانات برق شهر می شود.

یو پی اس سری HiTech-Rack ( آنلاین)

یو پی اس های سری PRO RACK برای مقاومت در مقابل برق ضعیف(poor power) طراحی شده اند. در ورودی این یو پی اس ها ساختمان OVDC وجود دارد. باعث حفاظت تجهیزات داخلی خودUPS در برابر نوسانات برق شهر می شود.
علاوه بر این، در مدل های Long-run شارژر میتواند تا 12A (اختیاری) گسترش یابد.

5/5 (1 Review)