یو پی اس G-TEC

یو پی اس Riello

یو پی اس Riello : شرکت الکترونیکی Riello یک شرکت ایتالیایی در زمینه تولید و عرضه برق اضطراری در جهان است که زیر مجموعه صنایع بزرگ Riello می باشد.

مجموعه Riello طیف گسترده ای از محصولات را ارائه میدهد که بر اساس چندین معماری مختلف فن آوری پیشرفته در 22 محدوده منابع تغذیه اضطراری یا همان یو پی اس سازماندهی می شوند.

Riello دارای 2 مرکز بزرگ در وروفا و میلان است که تحقیقات در زمینه طراحی ، توسعه و ازمایش منابع تغذیه اضطراری در این مکان صورت میگیرد.

Ups های شرکت Riello در ایتالیا تولید و طراحی می شود. شرکت Riello ارائه راه کارهای و راه حل میکند تا تجهیزات الکترونیکی را برابر مشکلات برق مسون نگه دارد و تولید محصولات با ارزش کیفیت انرژی را تضمین مینمایند.

شرکت Riello کیفیت برق را در 2 پارامتر بسیار مهم طلقی می کند. (1- تداوم : تضمین منبع پایدار و ایمن 2- کیفیت: از نظر فرکانس ، ولتاژ شکل موج و بهره وری انرژی)

Riello ups اولین تولیدکننده در اروپا است که محصولات خود را از نظر رتبه بندی بهره وری انرژی ECO شناسایی کرده است. اهداف بهروه وری پیشرفته Riello برای نیرو از 300 وات شروع و تا 200 کاوا در چرخه تولید این واحد است.