یو پی اس piller

 یو پی اس piller

یو پی اس piller : شرکت یو پی اس piller در سال 1909 میلادی در هامبورگ توسط آنتون پیلر تاسیس شد. یو پی اس piller تنها شرکتی است که طیف وسیعی از ups  های سری دوار و استاتیک را تولید میکند که شامل سیستم های ذخیره انرژی جنبشی با باتری های قابل شارژ و واحد های قدرت و انرژی زمینی است.

Piller در حال حاضر یکی از قدرت های تولید ups در جهان است و دارای استانداردهای حهانی ISO9001 و ISO14001 است و تمام تولیدات آن بر اساس سازمان های استاندارد جهانی می باشد.

Piller دارای بیش از 1000 نفر پرسنل در سراسر جهان اعم از هانوفر آلمان و شرکت های تابعه آن در اروپا ، آمریکا و استرالیاست. شرکت piller در سال 2016 موفق به دریافت استانداردای تولید ذخیره انرژی پروانه ی شد. یو پی اس piller سری یو پی اس هایی که تولید میکند از توان 500 وات شروع شده و تا 40مگاوات ختم میشود و در سراسر جهان نمایندگی فعال فروش و پشتیبانی دارد.

همچنین piller با به حداقل رساندن نقص عملکرد و افزایش عمر سیستم های ups خود را در برنامه ریزی های مجموعه در اولویت قرارا داده و به همین منظور بازدیدهای دوره ای ، مشاوره ی فنی ، آموزش اپراتور و آموزش نگهداری و آزمایش عملکریدی را به مشتریان خود آموزش می دهد.