یو پی اس inform

یو پی اس inform

یو پی اس inform : شرکت inform الکترونیک یکی از متخصصان برجسته در راستای ارائه راه حل های مشکلات غیرمنتظره برق در اروپا است که در سال 1980 میلادی در ترکیه با هدف طراحی و ساخت سیستم های الکترونیکی صنعتی شروع به کار کرد.

بعد از تولید محصولات بازاریابی و فروش حرفه محصولات و پذیرفتن پروژه های صنعتی را به گرفت. این شرکت هم اکنون یکی از برجسته ترین برندهای مشهور در جهان است.گروه تولیدی اینفرم دراای بیش از 27 هزار متر مربع واحد تولیدی است که متعهد به تولید و ارائه خدمات پس از فروش محصولات الکترونیکی و تجهیزات الکتریکی خود می باشد.

از سیاست های این شرکت که در بدو پایه گذاری که تدوین شده اند میتوان به کیفیت کلی محصولات ارائه راه حل های متناسب با نیازهای خاص مشتریان در رضایت و خوشنودی مشتری اشاره نمود.

Inform یک شرکت رسمی دارای مجوز iso است. این شرکت دارای گواهینامه های gost – CE – SANCAP می باشد و تمامی محصولات تولیدی INFORM دارای کیفیت های بالای جهانی و طبق قوانین ISO طراحی و تولید می شوند.

شرکت الکترونیکی INFORM دارای بیش از 31 هزار نفر پرسنل مجرب و متخصصین کارآمد است و در بیش از 70 کشور جهان نمایندگی فعال فروش و خدمات پشتیبانی دارد.

از محصولات تولیدی برند  INFORM می توان به سیستم های یو پی اس ، رگولاتورهای ولتاژ ، منابع تغذیه DC ، تجهیزات مخابراتی ، شارژرهای باتری ، اینورتر ، کابینت رک و محصولات الکترونیکی و الکتریکی اشاره کرد.