یو پی اس helior

یو پی اس helior

یو پی اس helior : شرکت helior فناوری با مسئولیت محدود در سال 2000 میلادی در چین شروع به کار کرد. این شرکت یک گروه تولیدی حرفه ای توسعه ، ساخت و بهره برداری از منابع تغذیه بدون وقفه یو پی اس است.

محصولات helior از یو پی اس های آفلاین گرفته تا لاین اینتراکتیو و آنلاین منتهای میشود و بازه توانی تولید یو پی اس های آن از 500 وات الی 120 کاوا می رسد.

سیستم های برق اضطراری یو پی اس دارای استانداردهای ISO9001 می باشد و همچنین اعتبارنامه های کیفیت CE – rohsرا هم به دست آورده است.

در حال حاضر یو پی اس های تولید شده helior از واحد IGBT و فناوری PWM با فرکانس بالا ساتفاده میکنند.کاربرد استفاده از چنین تکنولوژی هایی باعث افزایش کیفیت و پایداری ups می شود.

شرکت فناوری helior دارای بخش تحقیق و توسعه سیستم های برق که مجهز به امکانات پیشرفته RAWD می بشاند. یو پی اس helior در تلاش است با استفاده از تکنولوژی های بروز دنیا کیفیت و خدمات پشتیبانی محصولات خود را تضمین نماید. هدف helior تولید و عرضه سیستم های حفاظتی از برق دستگاه های الکتورنیکی با قیمت مناسب و کیفیت و پایداری بالا برای استفاده و پیشبرد خط مشی کاربران است.