یو پی اس G-TEC

یو پی اس G-TEC

یو پی اس G-TEC : شرکت تولید کننده یو پی اس G-TEC که شعار خود را تجربه با بهره وری انرژی و اشتیاق و تجربه در خدمت فناوری ups انتخاب کرده است یک شرکت تولید کننده منابع برق اضطراری یو پی اس است که در سال 2004 توسط 2 مدیر تاسیس و در حال حاضر یکی از برترین و مشهورترین شرکت های یو پی اس در جهان است.

توسعه تداوم فن آوری و پیشرفت تکنولوژی مارا مستلزم می کند تا برای وسایل الکترونیکی خود اعم از دیتاسنترها ، اتاق سرور ، پایگاه داده ، بانک ها و بیمارستان ها و کنترل های صنعتی و مراکز حساس و خانه از یو پی اس استفاده کند که یو پی اس G-tec با راندمان بالا در یو پی اس و توزیع برق تشکیل شده است.

G-TEC توسط تیم های فنی متخصص و پرسنل کارآمد با بیست سال تجربه در تولید و عرضه یو پی اس و توزیع برق تشکیل شده است.

از محصولات تولیدی G-TEC می توان به سیستم های اضطراری از 600 وات الی 900 کاوا مونوفاز و رقیق ، تثبیت کننده های ولتاژ ، سیستم های اضطراری صنعتی ، سیستم های ups بسیار قوی ماژولار با تهویه مطبوع و استاندارد اشاره کرد.

G-TEC دارای استانداردهای ISO می باشد و تمام تولیدات آن طبق قوانین سازمان استاندارد جهانی می باشد. از جمله خدمات G-TEC میتوان به قراردادهای نصب و نگهداری ups – تعویض و حذف باتری ها – تعمیر و نگهداری و نظارت بر سیستم های قدرت – تجزیه و تحلیل نیروگاه های برق در سایت ، اندازه گیری ، ظبط جریان انرژی و …. اشاره کرد.