یو پی اس ensmart Power

یو پی اس ensmart : شرکت یو پی اس ensmart power متعلق به کشور انگلیس است که یک متخصص برجسته در زمینه طراحی و ساخت سیستم های برق اضطراری یو پی اس ، حفاظت از انرژی و سیستم انرژی با بیش از 4 دهه تجربه گسترده در صنعت الکترونیک قدرت است.

Ensmart power در حال مهندسی راه حل های قدرت نوآورانه است تا کمک کند برای انرژی دقیق و پاک تر برای جهانی پایدار

متعهد به کیفیت برق و محصولات

Ensmart محصولات خود را که شامل سبد گسترده ی از سیستم های منبع تغذیه است دسترسی به انرژی پاک ، قابل اطمینان ، کارآمد برای کلیه کاربردهای مهم در صنایع مختلف از جمله زیرساخت های اطلاعات ، پزشکی ، مخابرات ، نفت و گاز ، فرآیندهای تولید ، مراکز داده ، صنایع حمل و نقل ، نیروگاه های خورشیدی و برقی و … تضمین می نماید. محصولات تولیدی این مجموعه برای عملکرد و ایمنی دقیقا با دستورالعمل های اتحادیه اروپا مطابق بوده و عملکرد بهتر از آئین نامه اتحادیه اروپا در مورد بهره وری انرژی تبعیت می نماید.

 

تخصص ensamrt power ارائه راه حل های نوآورانه برای محافظت از انرژی است

 

شبکه فروش و پشتیبانی جهانی

Ensmart power دارای شبکه های توزیع و خدمات پس از فروش است که در بیش از 100 کشور دارای نمایندگی فعال بوده که دارای محیطی است که با استفاده از فناوری در آن تاثیرات منفی بر محیط زیست و حفظ منابع طبیعی با استفاده از مواد اولیه به طور موثر تاثیر منفی آن به حداقل رسانده است. این مجموعه دارای کارشناسان و کارکنان متخصص با استانداردهای شغلی و اخلاقی است که نوآوری و تولید محصولات با کیفیت بالا برای محافظت از انرژی قابل اعتماد را سر لوحه مجموعه اش قرار داده است.

 

تحویل سریع به لطف حجم زیادی از سهام در انگلستان ، ترکیه و شبکه توزیع در جهان

 

محصولات تولیدی Ensmart power

Ensmart power تولیدکننده انواع یو پی اس های  ac و dc ، شارژرهای باتری یو پی اس ، مبدل های فرکانس (freguency converter) ، سیستم های یکسوکننده ، تنظیم کننده ولتاژ سرو و استاتیک ، اینورتر ها ، مبدلهای برق و … است که در بیش از 100 کشور در اختیار مشتریان خود قرار می دهد و مردم و مشاغل را در برابر خرابی های پرهزینه و آُیب زدن به تجهیزات و از دست دادن داده محافظت می نماید.

5/5 (1 Review)