یو پی اس دوربین مدار بسته

یو پی اس دوربین مدار بسته (نصب ups روی cctv )

یو پی اس دوربین مدار بسته : دوربین مدار بسته یکی از لوازم ضروری و بسیار کاربردی که امروزه درهمه جا مورد استفاده قرار می گیرد.

دوربین های مداربسته درمکانهای امنیتی،فرودگاه،هتل،پارک،منازل و … مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین ناگفته نماند که سیستم های برق اضطراری یا یو پی اس هم در همه جا مورد استفاده قرار می گیرند.

یو پی اس ها سیستم های برق بدون وقفه ای هستند که در مقاله یو پی اس چیست؟ به آن اشاره شد وظیفه تامین برق در موارد قطع دائمی برق شهری و رفع عیب های برق ورودی را به عهده دارند. ازاین رو برای ادامه فعالیت دوربین های مداربسته که از اجزای مهم نظارتی و امنیتی به حساب می آیند در زمان قطع برق باید از یو پی اس استفاده کنیم .

یو پی اس برای دوربین های مداربسته معمولا از باتری 12 ولت داخلی  استفاده می کند که پشتیبانی بین نیم الی 3 ساعت را در جهت تامین برق برعهده دارند.

 

دستگاه ضبط دوربین مدار بسته

DVR دوربین مداربسته دارای استابلایزر داخلی است که وظیفه تثبیت کردن ولتاژ را برعهده دارد.

معمولا هر دوربین چیزی در حدود 50 وات و دستگاه ضبط آن توانی مصرفی اش تقریبا 100 وات است.

بهتر است برای جوابدهی در پشتیبانی از یک یو پی اس با توان نسبتا بالاتر استفاده کنید و همچنین باید در انتخاب یو پی اس یا حساب کردن توان باتری بک آپ آن 2 برابر بیشتر از توان مصرفی دوربین ها خرید نمایید.

اهمیت استفاده از دوربینهای مداربسته در فروشگاه های زنجیره ای،بانک،ادارات و سازمانها و….. بسیار یالاست که باید برای بهبود عملکرد و ادامه فعالیت در قطع برق از ups استفاده کنید.

کارشناسان شرکت یو پی اس تایماز سیستم آماده ارائه انواع ups برای سیستم های مداربسته هستند.

 

جهت خرید یا مشاوره می توانید با واحد فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.