یو پی اس Borri

یو پی اس Borri : Borri توسط آقای Borri در سال 1932میلادی در جهت تولید تجهیزات الکتریکی صنعتی تاسیس شد و آز آن زمان تاکنون مشغول توسعه سیستم های برق با کیفیت است.

گروه Borri در 2005 میلادی توسط کارآفرینانی که در قبلا در Borri مشغول به فعالیت بودند شکل گرفت و در سال 2014 میلادی Borri با شرکت توسعه انرژی astrid ادغام شد.

این شرکت در حال پیشرفت تدریجی و تولید محصولات با کیفیت و دارای استاندارد جهانی است که سرمایه گذاری بسیار زیادی در زمینه تحقیق و توسعه و خدمات رسانی در بسیاری از کشورهای جهان برای تقویت موقعیت بین المللی خود است کرده است.

گروه Borri ارائه دهنده جهانی سیستم های الکترونیکی قدرت و راه حل های مورد نیاز صنعت و تجارت و فناوری اطلاعات و ارتباطات است که دارای خطوط تولید سیستم های برق و راه حل های بدون وقفه با 80 سال تجربه است.

این مجموعه دارای 20 هزار متر مربع مساحت واحدی تولیدی و میدان تست قدرت در ایتالیا است و در کارنامه خود 1000 پروژه ی بین المملی را نصب و پشتیبانی کرده را درج کرده است.

گروه Borri در هر پنج قاره نمایندگی فروش و پشتیبانی دارد که شرکت های تابعه آن در کانادا ، ایالات متحده ، امارات ، هند و مالزی مشغول به پشتیبانی و فروش به مشتریان هستند.