تمامی پرسنل این واحد به این اصل که فروش پایان یک داد و ستد نیست بلکه آغاز یک همکاری است اعتقاد دارند و برای تحقق آن تمام تلاش خود را می کنند.

امروزه خدمات پس از فروش از جمله مهم ترین سرویس هایی است که هر شرکت موظف است پس از فروش محصولات و خدمات خود آن را ارائه دهد.

کالاهایی مانند تجهیزات کامپیوتری ( دیتاسنتر ) و کارهای خدماتی در رابطه با آنها از مواردی است که خدمات پس از فروش و پشتیبانی از آنها از اهمیت بیشتری برخوردار است.

امروزه با گسترش فناوری و پیچیده شدن دستگاه های کامپیوتری و نیاز به داشتن تخصص و علم کافی در مورد استفاده از دستگاه ها و برنامه ها ، این شرکت خود را موظف می داند تا به مشتریان خود توضیحات و آموزش های جامعی در رابطه با محصولات خویش ارائه دهد.

واحد خدمات پس از فروش شرکت تایماز سیستم با هدف پشتیبانی از کالاها و خدمات و در جهت جلب رضایت مشتریان شرکت از همان ابتدای تاسیس شرکت در کنار سایر بخش های شرکت فعالیت خود را شروع کرده است و تا به امروز ادامه داده است.

از جمله مهم ترین وظایف این واحد راهنمایی مصرف کنندگان و ارائه نکات فنی و آموزش چگونگی کارکرد درست محصولات دیگر هدف این واحد می باشد.

همچنین در صورت احتمال خرابی دستگاه های ارائه شده ، این واحد در کوتاه ترین زمان ممکن جهت رفع ایرادها اقدام خواهد نمود.

0/5 (0 Reviews)